Zrobiłem to – ogoliłem plecy

Dzisiaj nieco bardziej prywatny wpis, w jakim dzielę się z Tobą moim przeżyciem z ostatniego czasu, jakie generuje tak samo wiele emocji a także wstydu. Po kilkunastu miesiącach rozważań z mą kobietą podjąłem decyzję, żeby pójść do kliniki medycyny estetycznej dla mężczyzn, aby ogolić me plecy.

Zapewne przypuszczasz, że chyba spadłem na głowę. Fakt jest jednak taki, że zarost na mych plecach to coś strasznego. Gąszcz to niewystarczająco mocne określenie, ja mówiąc wprost wyglądałem jak goryl. A że mej dziewczynie nie przypadało to do gustu, to była w stanie namawiać mnie do ogolenia pleców w skrajnych przypadkach kilkanaście razy w ciągu tygodnia. W efekcie byłem zmuszony się zdecydować i rozpocząć poszukiwania gabinetu, w jakim miałbym sposobność zamówić taki depilację.

Na starcie wiedziałem jak ciężko odszukać będzie klinikę przeprowadzającą zabiegi medycyny estetycznej dla chłopaków. Propozycji teoretycznie jest bardzo dużo, lecz fakty są takie, że ogromna partia z nich nie budzi wiary. Głównie przez to, że czytając strony wirtualne takiego typu gabinetów ciężko odszukać w ich treści na opinie stworzone im przez mężczyzn, a nie dziewczyny. A kumasz, co jak co, ale facet od dziewczyny się sporo różni i inaczej odczuwać może na opisywanego rodzaju zabiegi. Po wielu próbach dałem radę trafić jednakże gabinet Vesuna, która to świadczy różnorodne zabiegi estetyczne dla mężczyzn i z tego co mówią recenzje prezentowane przez internautów robi to genialnie. Podjąłem decyzję, aby to sprawdzić.

Przedzwoniłem do nich z ochotą umówienia się na wizytę. Połączenie odebrała kulturalna Pani i zaoferowała mi po chwili korzystny dla mnie termin zabiegu. Zawiadomiła mnie o wszelakich sprawach połączonych z tego typu depilacją laserem, zasugerowała jak się do depilacji przyszykować i wspomniała również o tym jakich rzeczy mogę wypatrywać po pierwszym zabiegu.

Wówczas gdy dojechałem na zaplanowane spotkanie, to odczuwałem lekki stres. W końcu myślałem, że tego gatunku tematy są dla panienek, a nie dla chłopaków. Mój lęk szybko jednakże został usunięty, ponieważ w klinice licząc mnie znajdowało się czterech mężczyzn. Wynika więc na to, że nie powodu, aby się martwić, mężczyźni również zaczęli o siebie dbać oraz również urządzają sobie wizyty do klinik medycyny estetycznej dla facetów.

Powinno się zwrócić uwagę, że Klienci rozmawiają tam z kosmetologami i lekarzami od skóry, przez co posiadają zapewnienie, że przy ani jednym z zabiegów nie wyrządzą sobie straty.

Sam zabieg depilacji zrealizowany był niebywale prędko a także bez powodowania bólu. W sumie po pierwszym zabiegu skutek był wspaniały. Marzę jednak o tym, aby włoski na pewno nie odrosły, przez co za kilka tygodni umówię się na jeszcze jedną depilację.

Na zakończenie pragnę jeszcze opowiedzieć o tym, w jaki sposób na tę depilację zaripostowała ma dziewczyna. Ani razu nie mówiłem jej na temat tego, że idę na depilację, w efekcie czego była bardzo zdumiona. I muszę napisać, że pierwszy raz od wielu miesięcy tak szybko chciała mnie objąć. Więc mówię, męska depilacja w całości spełniła moje marzenia.

Jeżeli obawiacie się opisywanego typu zabiegów, to dowiedzcie się dodatkowo o depilacji laserowej na wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Depilacja_laserowa, na prawdę nie ma się czym przejmować.