Co to jest Arcgis

ArcGIS to aplikacja dająca możliwość na pracę w grupie, umożliwia ona korzystanie z|obsługę map, scen, aplikacji, warstw analiz i danych. Projektowanie ich oraz przekazywanie. System ArcGIS  jest grupą programów pozwalającym do pracy na danych informacji przestrzennej GIS. W grupę programu wchodzą aplikacje ArcMAPm ArcCatalog, ArcToolbox, ARcScene i ArcGLobe.

Szczegółów doinformujesz się na tej stronie: http://www.arcanagis.pl/platforma-arcgis-nowoczesny-system-informacji-geograficznej/

Pakiet można wzbogacać o kolejne aplikacje w zależności od potrzeby wykonywania zadań z zakresu|dziedziny analizy GIS i pokrewnych. Dzięki ArcGIS jesteśmy|możemy być w stanie zrealizować w szybki i łatwy sposób mapy terenów i interaktywnych map, na których mogą zostać wprowadzone informacje|dane. Taka kompozycja sprawić może o wiele łatwiejsze poszukiwania przez klientów danego sklepu w pasażu handlowym, bądź dokładnego rozlokowania działów w dużych korporacjach. Możliwości tworzenia map użytkowych to tylko jedna z wielu możliwości jakie można wykonać za pomocą systemu ArcGIS.

Do rzetelnego przystąpienia w tworzeniu map z pakietem nie potrzeba skomplikowanych umiejętności, a w przypadku problemów zawsze można zajrzeć na witrynę producenta w dziale pomoc.

Be the first to comment

Leave a comment

Your email address will not be published.


*