Cienkie i zniszczone włosy – odbudowa

Brzydkie włosy to Twój problem?

Nieustanne farbowanie, codzienne suszenie jak i modelowanie włosów sprawiło, że stały się cienkie jak również bez blasku? Poznaj kilka metod na to, jak dobrze je naprawić. Dzięki informacjom przez nas zamieszczonym Twoje włosy znów mogą być ładne i lśniące.

Konsultacja z lekarzem:

Pierwsza metoda to wizyta u lekarza, który powinien przepisać badania, by sprawdzić czy nie mamy niedoboru witamin jak również minerałów, które odpowiadają za prawidłowy wzrost włosa jak również jego zdrową strukturę. Po analizie wyników oraz przyjrzeniu się naszym włosom i skórze głowy lekarz specjalista powinien przepisać właściwą według niego kurację. Najczęściej kuracja składa się z suplementu diety oraz właściwych kosmetyków do pielęgnacji, czyli zwłaszcza szamponu pozbawionego parabenów i odżywki.

Kuracja włosów na własną rękę:

Też w domu masz możliwość na własną rękę spróbować odbudować swoje włosy. W aptekach można zakupić sporo suplementów, które posiadają ciekawy skład. Najpopularniejsze są te, które posiadają sporą porcję skrzypu a także biotyny. Trzeba mimo wszystko pamiętać, iż tabletki, które pomogły Twojej koleżance nie muszą pomóc Tobie. Skuteczna regeneracja może się wiązać z przetestowaniem kilku preparatów. Oprócz wewnętrznego odżywienia włosów trzeba o nie również zadbać od zewnątrz dzięki szamponom jak również odżywkom. Najlepiej się sprawdzą te zamówione w aptece. Warto również rozważyć wcierki do włosów. Sporą popularnością cieszy się wcierak z kozieradki, jaka niestety nie ma miłego zapachu, mimo to może dać pozytywne rezultaty.