Kiedy dieta nie daje efektów

Mnóstwo osób nie jest dumnych ze swojego wyglądu fizycznego. Jedną spośród wielokrotnie przedstawianych niedoskonałości jest forma. Poszukujesz zabiegu na skuteczne odchudzanie w Krakowie? Stworzyliśmy dla Ciebie trochę rad.

Dieta to nie wszystko

Jeżeli wspominamy o budowaniu sylwetki, częstokroć stawiamy na plan żywieniowy i treningi. Co zrobić w sytuacji gdy nasza tkanka tłuszczowa nie zmniejsza się albo nie możemy wymodelować danej partii ciała? Postaw na efektywne zabiegi medycyny estetycznej, mające na celu pobudzenie, likwidację tkanki tłuszczowej albo likwidowanie cellulitu.

Zabieg Exillis® Kraków

Exillis BTL to pierwsze dostępne na rynku urządzenie, które umożliwia na użycie fal ultradźwiękowych oraz monitorowanego ogrzewania tkanki. Dzięki temu cząsteczki są równomiernie pobudzane. Exillis w Krakowie pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, poprawę napięcie skóry, a także redukcję pomarańczowej skórki. Warto nadmienić, że Exillis to sposób bezinwazyjny i bezpieczny. Stanowi idealną opcję dla inwazyjnych procedur liposukcji oraz lipolizy. Odchudzanie nadmieniony sprzętem odbywa się w trzech poziomach: rozpoznanie, izolacja, deaktywacja.

Na czym polega endermologia

endermologiaZmartwieniem naszych pacjentek jest głównie sprężystość skóry. Z wiekiem traci ona własną sprężystość, a produkcja kolagenu jest spowolniona. Endermologia w Krakowie pomaga efektywnie usuwać cellulit i ujędrniać wybrane obszary ciała. Lipomassege® Endermologie™ polega na równoczesnym oddziaływaniu na tkankę łączną oraz podskórną. Endermologia w Krakowie dopomaga odchudzanie, a także powoduje na wygładzenie skóry, walkę z nadwagą, zmniejszenie obwodu o kilkanaście centymetrów. Należałoby zaakcentować, iż zabiegi odchudzające w klinice Vesuna są niezwykle komfortowe. Nie zabierają więcej niż 40 minut. Zapewniają szybkie nasycanie się trwałymi wynikami.