Sprawne sprzątanie mieszkania odpowiednim sprzętem

Utrzymanie lokalu mieszkalnego w czystości czasami sprawia problemy. Sprawa jest bardziej długotrwała, jeśli posiadamy psa lub kota. Walka z sierścią jest bardzo delikatna oraz uciążliwa. Czy mamy środek na pozbycie się sierści z wersalki, foteli, dywanu? Oczywiście, że tak! Przedstawimy Wam dobre odkurzacze, które wesprą Ci w czyszczeniu.

Odkurzacze – rodzaje

odkurzanie dywanuWbrew pozorom dobór trafnego odkurzacza nie jest łatwym zadaniem. Możemy wyróżnić kilka modeli tego urządzenia. Podstawowy podział informuje o odkurzaczach podłogowych z woreczkiem, cyklonowych, multifunkcyjnych i odkurzaczach z filtrem wodnym. Najpopularniejsza jest pierwsza wymieniona alternatywa. Warto jednak pamiętać, by w każdym wypadku kupić sprawdzony, niezawodny sprzęt. Przyjrzeliśmy się odkurzaczowi Samsung, który cechuje się mocnym silnikiem oraz szczotką o wysokiej mocy wciągania. Dobre radzi sobie z czyszczeniem zanieczyszczeń oraz dużych zabrudzeń na różnych powierzchniach. Bezworkowe odkurzacze Miele rekomendujemy osobą skłonnym do alergii i uczuleń. Innym wyjściem w tym przypadku jest higieniczny worek na kurz z systemem mikro i filtracji higienicznej. Worki Miele i Samsung dają nam dobrą jakość. Są niezwodne, a dodatkowo nie tylko zbierają zabrudzenia, lecz także pozwalają neutralizować zanieczyszczenia, alergeny oraz drobinki kurzu.

| Samsung POWERbot™ VR7000| Edycja limitowana inspirowana Star Wars™ – dowiedz się o nim więcej!

Wybierz rozwiązanie dla siebie

Nie potrafisz się uporać z sprzątaniem foteli z sierści? Zadbaj o wymienne szczotki do odkurzacza. Pozwolą Ci one wyczyścić tapicerki z wielu uciążliwych zabrudzeń. Jeżeli chcesz dbać o stan swojej podłogi w każdym momencie zwróć uwagę na odkurzacze automatyczne. Oczyszczają one powierzchnie zawsze gdy tego potrzebujesz, a Ty możesz zająć się pozostałymi obowiązkami.