Kilka słów o zabiegach laseroterapii

nogi po depilacji

Jednym z najpowszechniejszych zabiegów laseroterapii od lat pozostaje depilacja laserowa. metoda ta powinna być dokonywana w terminie jesienno-zimowym, zatem dzisiaj chcemy poruszyć ten temat ponownie. Dowiedz się więcej o depilacji laserowej.

Dla kogo jest laserowe usuwanie owłosienia?

Depilacja laserowa w Krakowie może być wykonana na wskazanej partii ciała. Z prezentowanych sposobów równie chętnie korzystają kobiety oraz mężczyźni. Wiek bądź płeć nie mają tutaj znaczenia. Najchętniej wybierany obszar to nogi, pachy, a także wąsik. Przebieg zabiegu jest uzależniony od wybranego obszaru. Duże fragmenty ciała można rozdzielić na partie. Czasami pacjenci wybierają jedynie depilację łydek czy ud. Parametry lasera wyznaczane przez lekarza są uzależnione od specyfiki karnacji, a także włosów pacjenta. Wszystko dopasowane jest do indywidualnych potrzeb i wymagań. Metoda laserowa sprawdza się w przypadku wyjątkowo grubych, gęstych włosów. Cienkie i jasne włosy również można poddać zabiegowi, wymagają one jednak większej uwagi.

Depilacja laserowa dla mężczyzn

Jeden entuzjastycznie wybierany sposobów przez panów to oczywiście laserowe usuwanie owłosienia. Kraków to miasto, w którym znajduje się kilka popularnych klinik medycyny estetycznej i laseroterapii, które cechują się profesjonalizmem, posiadaniem innowacyjnego sprzętu oraz kompleksowym podejściem do klientów. Na depilację laserową zapisują się mężczyźni uprawiający sport, ceniący sobie komfort oraz dbający o własny wizerunek.

Skuteczna depilacja laserowa w Krakowie jest możliwa z użyciem diodowego lasera PALOMAR VECTUS™. Posiada on certyfikat bezpieczeństwa i efektywności respektowany na całym świecie.