Jakie będą trendy wiosną 2018?

modne ubrania 2018

Lubisz modę? Zapoznaj się z trendami, które zawładną rokiem 2018.

1. Brokatowa ekstrawagancja

Trudno ją sobie uzmysłowić na ulicach, ale z pewnością zawładnie spotkaniami towarzyskimi a także salonami. Wyśmienicie sprawdzi się w przypadku osób, jakie lubią zwaracać na siebie uwagę jak również chcą zachować niepowtarzalny styl. Będziemy w stanie znaleźć całe brokatowe stylizacje – sukienki, marynarki oraz inne elementy garderoby doskonałe na imprezę, jak również akcesoria, które można będzie nosić przy każdej okazji.

2. Pióra

Pióra to nowy trend na salonach, na który skuszą się damy, które nie boją się wyróżniać a także nie obawiają się eksperymentować.

3. Rękawy z lat 80

Stara moda często powraca. Tym razem wrócą do nas rękawy charakterystyczne dla stylu lat 80. Rękawy te charakteryzują się nadmierną wielkością.

4. Ubrania sportowe

Odzież w stylu sportowym nie będzie się ograniczać jedynie do sportu. Na ulicach spotkamy sporo kobiet w sportowych stylizacjach, jakie połączone będą niejednokrotnie z eleganckimi akcesoriami. Szpilki do dresów? Tak, to także trend na wiosnę 2018! Dresy przestaną być normalnymi dresami, w jakich ćwiczymy czy też siedzimy na kanapie.

5. Kierowca rajdowy

Moda będzie też wzorowana na kierowcach rajdowych a także motocyklistach. Będzie to styl na pewno chłodny.

6. Czerwień, mnóstwo czerwieni

Odważne i lakierowane stroje w kolorze mocnej czerwieni staną się hitem 2018.

7. Plasikowa moda

Ciuchy plastikowe? Prześwitujące sukienki z plastiku, bluzki a także inne części garderoby. Plastik nie będzie się kojarzyć z kiepską jakością, a zacznie z nowoczesną modą.

8. Motyw motyla

Najmodniejszym motywem sezonu będą kolorowe motyle.

9. Trencz

Trencz nie wyjdzie z mody, jednak będzie prezentował się nieco odmiennie aniżeli do tej pory. Będzie wyglądał jak połącznie kilku modeli płaszczy.

10. Motywy i kolorystyka tropikalna

Intensywne egzotyczne kolory zastąpią pastele, które królują od paru lat.

11. Wzory kwiatowe

Uwielbiany wiosenny motyw wielu Pań, czyli kwiaty w dalszym ciągu pozostanie na topie. Subtelne sukienki z motywem kwiatowym będą się cieszyły ogromną popularnością.

12. Motyw kratki

Oprócz kwiatów ogromną popularnością będzie się także cieszyła krata. Nie tylko bluzki, jednka też sukienki oraz swetry.

 

Readers Comments (1)

  1. Ten post powinna przeczytać każda kobieta 🙂

Comments are closed.