Odmień swoje wnętrze – wybierz sufit napinany!

sufit w sypialni

Aranżowanie wnętrza może przysporzyć mnóstwo problemów. Jednym z nich może być selekcja pasującego sufitu. Pomimo, że dla wielu wybór w tej kwestii zdaje się być ograniczony, mamy masę możliwości. Coraz większą sławę zdobywają sufity napinane, jakie dają niemało sposobności aranżacyjnych. W tym artykule pod lupę wzięliśmy sufity lustrzane, akustyczne oraz sufity niebo.

Sufit niebo

Jednokolorowy sufit nie spełnia Twoich oczekiwań? Co powiesz na sufit niebo? Dzięki właściwej technologii nieciekawy biały sufit można przemienić w wyjątkową ozdobę wnętrza, która równolegle może spełniać funkcję podświetlenia. Powłoka napinana, która odzwierciedla niebo może zostać uzupełniająco podświetlona taśmami LED. Sterowanie oświetleniem dokonuje się bezprzewodowo, co jest sporym udogodnieniem. Sposobność zmiany koloru oświetlenia ,jak również uregulowania jego intensywności sprawi, że uzyskasz w pokoju wyjątkowy klimat! Możesz także uzyskać efekt gwieździstego nieba dzięki innowacyjnym światłowodom. Sufit niebo będzie odpowiedni nie tylko do sypialni, ale jest też rewelacyjnym rozwiązaniem do pokoju dla dziecka a także knajpy.

Sufit akustyczny

Irytuje Cię duży hałas dochodzący z zewnątrz? Zastanów się nad zamontowaniem sufitu akustycznego, jaki pozwoli wytłumić wnętrze. Ten model sufitu umożliwia, również uwolnić się od efektu echa, który wielokrotnie przeszkadza w przestrzeniach o dużym metrażu. Sufit ten może być także świetnym elementem dekoracyjnym.

Sufity lustrzane

Sufity te znakomicie sprawdzą się w każdym miejscu zarówno w domu, jak również barach albo urzędach. Nadają pomieszczeniom ponadprzeciętnej elegancji. Sufity lustrzane jesteśmy w stanie zaaranżować w wielorakich barwach – od perłowego po czarny. Charakteryzują się lekką strukturą, przez co są przystępne w montażu. Najważniejszą korzyścią lustrzanych sufitów jest optyczne powiększanie wnętrz, w jakich zostały zamontowane.