Poznaj zalety zabiegów kosmetycznych

maseczka kosmetyczna

Nasza skóra po minusowych temperaturach wymaga prawidłowej pielęgnacji. Można o nią zadbać tylko w domu albo zdecydować się na fachowe zabiegi kosmetyczne. Co to jest, oraz co nam proponuje kosmetyka? Kraków to miejsce, w jakim odnajdziemy wiele gabinetów piękności z bogatą listą zabiegów. Oto charakterystyka kilku z nich!

Przekłuwanie uszu

Zabieg ten jest jednym z najprostszych zabiegówjakie wybieramy. Współcześnie wykorzystywane metody są bezpieczne jak też niemal niebolesne, wykonywane przy wykorzystaniu specjalistycznego pistoletu. Nie bez znaczenia jest stosowna pielęgnacja po przekłuciu uszu. Kolczyki, które zostały założone podczas przekłuwania uszu należy nie zdejmować, aż do momentu kompletnego zabliźnienia. Istotne jest też uważanie, by dopiero co przekłute uszy miały zerowy kontakt z zarazkami. Tego typu zabieg to koszt około kilkudziesięciu złotych.

Mikrodermabrazja diamentowa

To zabieg mechaniczny, którego rezultatem jest usunięcie naskórka przy użyciu diamentu. Kompletna regeneracja skóry trwa do 7 dni. Przez pierwsze 24 godziny cera jest najbardziej podrażniona po zabiegu, może być czerwona ,a także nieco napuchnięta. W zależności od rezultatu, jaki chcemy uzyskać i stanu naszej twarzy zabieg powinno się powtórzyć od 3 do 5 razy. Cera po zabiegu jest bardziej gładka, pozbawiona martwych komórek i odświeżona.

TriLipo Maximus

Chciałabyś zagęścić swoją cerę? Obowiązkowo dowiedz się więcej o zabiegu TriLipo Maximus. Kraków to miasto, gdzie odnajdziemy mnóstwo salonów, które wykorzystują tę technologię. Dzięki zabiegowi Maximus podsycamy skórę do naturalnej produkcji kolagenu, jaki ma duży wpływ na stan naszej cery. Zaletą Exilis jest fakt, iż jest on bezbolesny jak też względnie krótki. Podobnie jak w przypadku większości zabiegów kosmetycznych, rekomendowane jest kilkukrotne powtórzenie zabiegu. Więcej o zabiegu znajdziesz na http://vesuna.pl/zabiegi-na-twarz-i-cialo/kosmetyka/trilipo-maximus-med-stymulacja-i-regeneracja-kolagenu-zageszczenie-skory/

Intraceuticals

Kuracja tlenowa dzięki, której Twoja skóra odzyska dawny blask. Dogłębne nawilżenie to coś, czego potrzebujedopomina się Twoja skóra? Wybierz zabieg Intraceuticals. Dla osiągnięcia zadowalającego wyniku rekomendujemy przeprowadzenie sześciu zabiegów. Znacząca jest także stosowna codzienna pielęgnacja cery. Pierwsze efekty są zauważalne już po pierwszym zabiegu.