Salon – urządź go mądrze

stylowa aranżacja salonu

Aranżacja pomieszczeń to dziedzina. która wspaniale się rozwija od kilku lat. Pomimo, iż zmienia się moda w zakresie barw a także dodatków do wnętrz, pewne element bezustannie górują. Dowiedz się, jak zaaranżować salon, by czuć się w nim dobrze.

Tapeta czy farba?

Renowacja mieszkania częstokroć zaczynamy od odnowienia koloru ścian i sufitu. Te obszary prędko się brudzą, a kolory tracą odcień. Aktualnie popularne są białe, jasne wnętrza. Pozwalają one na optyczne powiększenie przestrzeni. Chciałbyś dodać interesujący, popularny element, a naprawdę nie podobają Ci się tapety? Mamy wspaniałe rozwiązanie! Sufit napinany zapewnia nam mnóstwo możliwości. Możemy namyślić się na motyw podświetlany bądź też na membranę w dowolnym kolorze. Sukces tkwi właśnie w takich rozwiązania. Pozwalają one wprowadzić ultranowoczesny styl do pokoju dziennego. Co więcej sufit podwieszany czy też napinany daje sposobność na wyrównanie wysokości pokoju. Idealnie sprawdza się też w wysokich lokalach. Chcesz jednak nieszablonowo udekorować ściany? Zdecyduj się na bestsellerowe ramki z motywem lustra czy też ręcznie wykonany tekst lub wzór. O sufitach napinanych więcej informacji znajdziesz na dpsceilings.com.

Pokaż swój charakter

Zamówiłeś już wszystkie konieczne meble, ale brakuje Ci wyjątkowych elementów w salonie? Skoncentruj się na akcesoriach. Możesz je zmieniać często, a nie poniesiesz wysokich wydatków. Opłaca się dopasowywać dekoracje do pór roku, imprez, świąt i innych okoliczności. Wyśmienicie sprawdzają się ozdobne i ładnie pachnące świeczki. Fajnym urozmaiceniem są też świeczniki, wazony, plakaty, stojak na wino, dekoracyjne, nietypowe regały na książki, oraz obrusy. Najistotniejsze jest to, by otrzymywać styl, jaki najbardziej odpowiada domownikom. Personalizowane dodatki, takie jak modny obraz, wyjątkowy motyw na suficie napinanym albo retro akcent przykuwa atencję gości. Nie obawiaj się eksperymentów i stwórz swój pokój marzeń!