Dodawaj ubrania w trakcie prania!

urządzenia piorące

Samsung jest jednym z najpopularniejszych wytwórców urządzeń AGD oraz RTV na świecie. W każdym sklepie możemy spotkać się z ich sprzętem, jaki niezwykle często ułatwia nam podstawowe zajęcia. Tym razem producent postanowił wyjść naprzeciw skletorykom. Dołożył do swoich urządzeń piorących funkcję Addwash, która do tej pory nie była znana.

Czym jest funkcja Addwash

Pranie nie jest najbardziej lubiną czynnością. Najpierw trzeba dokonać selekcji ze względu na takninę, następnie kolor. Nierzadko też segregujemy ciuchy, na te które pierzemy w wyższej oraz niskiej temperaturze. Niejednokrotnie nie pamiętamy o dorzuceniu kilku ciuchów rzuconych w innym miejscu. Do tej pory nie było możliwości, aby wstrzymać tryb prania aby naprawić zrobiony błąd. Producent był świadomy tego rodzaju zajść w związku z czym postanowił im zaradzić. Odkrywcza funkcja – AddWash, nie tylko pozwala na dokładanie rzeczy poczas działania, lecz niesie ze sobą szereg ulepszeń. Samsung w pralkach z omawianą funkcją, pozwala również na kontrolowanie całego procesu przez smartfona. Nawet będąc poza mieszkaniem, wiemy na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą funkcją, posiadają też technologię, która podnosi jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy w trakcie prania, odpowiednio go obniżając.

Kontroluj swoje pranie

Gdy będziesz chciał dodać dodatkowe rzeczy do prania, będziesz mógł to zrobić od ręki. Pozwoli to na zaoszczędzenie czasu a także pieniędzy. Nigdy więcej nie będziesz musiał niszczyć nerwów po włączeniu pralki, w sytuacji kiedy znajdziesz zawieruszone ubranie. Teraz wystarczy zaledwie je dorzucić do bębna pralki Samsung AddWash. Opinie na temat tego rodzaju urządzeń są wyjątkowo dobre. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung niezwykle usprawnia przygotowywanie jak również wykonanie prania. Opłaca się skorzystać z tego rodzaju technologii. Zobacz film z recenzją pralki SAMSUNG z funkcją AddWash na https://www.youtube.com/watch?v=Q7E7K7DkUKQ