Czemu posiadamy cellulit?

Gdy na skórze ud, bioder, pośladków lub brzucha oglądasz jakieś nierówności także grudki, niestety świadczy to, że i Ciebie dotknął problem cellulitu. Marchewkowa powłoka może pojawić się u nas, niezależnie od naszego wieku, czy prowadzonego stylu życia. Według lekarzy, ta przypadłość tyczy większości dojrzałych pań, ale potrafi również wystąpić u młodych kobiet. Oddziałuje na to stan estrogenu. Jego wahania są najwyższe w okresie dojrzewania czy w okresie ciąży. Także wykorzystywanie terapii hormonalnych może zakłócić stan owego hormonu. Rezultatem będzie powstanie pomarańczowej skórki.

Czy jest efektywna metoda na cellulit?

Nieszczęśliwie, nie powstała jeszcze wspaniała kuracja lub metoda, jaka by pomogła zupełnie się pozbyć tego defektu. Cellulit bardzo często jest zależny od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednakże chwyty, dzięki którym potrafimy zminimalizować jego występowanie. Wymaga to od nas systematyczności oraz silnej woli. Przede wszystkim prawidłowa dieta, a ponadto ćwiczenia pomogą nam osiągnąć dobre rezultaty. Z tym, że efekty będziemy umiały zauważyć dopiero po jakimś okresie. Wiele niewiast decyduje się również na korzystanie ze profesjonalnych preparatów, bądź kosmetyków. Należy jednakże i tutaj uważać, gdyż nie każda spośród nas może je brać. Przeważnie ze względu na występowanie w nich jodu, osoby cierpiące na choroby tarczycy winny być niezwykle rozsądne.

Raduj się piękną i aksamitną skórą

Wiele niewiast by pozbyć się marchewkowej skorupy, decyduje się na poddanie zabiegom proponowanym przez gabinety medycyny estetycznej. Już po paru sesjach, nasza cera odzyska swój naturalny stan. Celem takich zabiegów, jest w szczegolności udoskonalenie krążenia w skórze także wykluczenie obrzęków. Jednym spośród głównie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na miejscowym nagrzewaniu ciała. Duża temperatura rozkłada i eliminuje komórki tłuszczowe. Już po pierwszym zabiegu można stwierdzić wyniki. Skórka ulega ujędrnieniu, wyrównaniu, oraz odzyskuje swój dobry wygląd. Dla osiągnięcia lepszych wyników zaleca się wznowienie zabiegu cztery razy.